Новини з табору збірної України: переліт до Дніпра в гарному настрої

Після переможного вечора суботи в неділю гравці національної команди прокинулися в піднесеному настрої.

Добре відпочивши та пообідавши, синьо-жовті залишили готель і вирушили до аеропорту. Півтори години перельоту з Вільнюса до Дніпра минули швидко.

Фото Павла Кубанова

Щойно розмістившись у готелі «Аксельхоф», тренери та футболісти встигли перекусити й одразу ж вирушили на вечірнє тренування, що відбулося на «Дніпро-Арені». Тренерський штаб розділив 24-х гравців на дві групи. Хлопці, які вчора вийшли зі стартових хвилин, виконали набір відновлювальних вправ, запропонованих тренером із фізпідготовки Іваном Баштовим. Решта збірників, у тому числі ті, які вийшли в Литві на заміну, мали інтенсивне заняття з тактичними завданнями.

Фото Павла Кубанова

Отримавши достатнє навантаження для того, аби зрівнятися за функціональними кондиціями зі стартовим складом, учорашні резервісти цілком готові претендувати на місце в основі.

Фото Павла Кубанова

Вирішальним для визначення першої 11-ки буде завтрашнє тренування на «Дніпро-Арені», яке розпочнеться о 19.00 і буде повністю відкритим для вболівальників. Востаннє національна команда грала у Дніпрі 10 років тому, тож очікує на теплий прийом синьо-жовтих фанів, які, сподіваємося, створять аншлаг не лише на матчі у вівторок, а й на завтрашньому тренуванні.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини