У посольстві України в Литві відбулася зустріч давніх друзів і футбольних легенд двох країн

Учора ввечері відбувся прийом, організований Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литовській Республіці Володимиром Яценківським, за участі представників Української асоціації футболу, Литовської федерації футболу, ветеранів футболу Литви, українських легенд Андрія Біби й Леоніда Буряка, а також наших земляків із литовської діаспори.

Фото прес-служби УАФ

«Дружні стосунки між нашими державами панують уже дуже й дуже давно. А це чудова й завжди актуальна нагода, щоб разом згадати яскраві сторінки з минулого. Зокрема — пригадати спільну футбольну історію та погортати літопис зустрічей національних збірних України та Литви, який був представлений у посольстві в рамках фотовиставки, організованої за участі УАФ, і який уже сьогодні поповниться новим поєдинком», — відзначив президент УАФ Андрій Павелко.

Фото прес-служби УАФ

Сторони домовилися провести два товариські матчі між збірними ветеранів України й Литви, і ці заходи можуть стати ще одним аргументом для УЄФА на користь організації чемпіонату Європи серед футбольних легенд.

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини