Руслан Ротань: «Трагедії з поразки не робимо, рухаємося у своєму напрямку»

Після матчу з командою Фінляндії головний тренер молодіжної збірної України провів прес-конференцію.

— Програвати завжди неприємно, — розпочав Руслан Ротань спілкування з пресою після стартового поєдинку кваліфікації Євро-2021 (U-21), в якому синьо-жовті в Запоріжжі поступилися гостям (0:2). — Стартові матчі нерідко проходять у такому ключі, коли ти маєш територіальну перевагу, створюєш моменти, але м’яч не йде у ворота. Це властиво молодим футболістам, не вистачає реалізації, майстерності.

Трагедії з поразки ми не робимо, рухаємося у своєму напрямку. Я впевнений, що ми будемо ставати міцнішими. Після таких поразок команда стає сильнішою. Те, що ми вимагаємо від хлопців, вони виконують. Найголовніше, що є моменти, проблеми лише з реалізацією.

— Прокоментуйте відсутність Луньова й Русина та вихід Лєднєва лише на заміну.

— Луньов та Русин травмовані, а щодо Лєднєва — таким було наше рішення. У другому таймі нам потрібно було підсилення, гра пішла не в тому ключі, як ми очікували.

— Що ви думаєте з приводу жовтої картки Коноплі на 90-й хвилині?

— Від піддався на провокацію суперників, ми проведемо з ним розмову з цього приводу.

— Гра команди виглядала привабливо, а перший пропущений м'яч видався нелогічним…

— Дякую за комплімент. Так, ми дуже хотіли порадувати глядачів не тільки грою, а й результатом… Щодо першого пропущеного голу, то він став наслідком неузгодженості. Помилка була в тому, що гравець суперника, який віддавав передачу до нашого штрафного майданчика, не перебував під пресингом, хоча ми ставили таке завдання перед хлопцями, просили в середині поля забезпечити тиск. Невірно розташувався й крайній захисник, йому треба було діяти вужче. Ну й, нарешті, була помилка й центрального захисника, який мав просто вибити м’яч, але йому ніхто не підказав. На таких помилках і потрібно вчитися.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини