Національна команда України зібралася у своїй столичній резиденції — готелі «Хілтон»

Сьогодні в Києві розпочався збір нашої національної команди.

Уже зранку футболісти почали з'їжджатися до своєї столичної резиденції на вересневому зборі — готелю «Хілтон». Одним із перших прибув гравець італійської «Аталанти» Руслан Маліновський. Дебютант Серії А прилетів до Києва вранці й одразу ж попрямував до готелю — налаштування на важливий матч відбору вимагає організованості.

Фото Павла Кубанова

Як і було передбачено робочим графіком, більшість футболістів прибула до табору головної команди країни опівдні. Розташувавшись у своїх помешканнях, о 13.00 хлопці зібралися на обіді. Перший прийом їжі не міг обійтися без традиційного українського борщу — у збірній чимало легіонерів, яким бракує цієї національної страви за кордоном.

Фото Павла Кубанова

Після обіду гравці вирушили відпочивати. Сьогодні ввечері на них чекає відкрите тренування на НСК «Олімпійський», яке розпочнеться о 18.00. Футболісти з нетерпінням очікують зустрічі з уболівальниками, які завжди заряджають на максимальний результат. Перед початком заняття головний тренер національної команди Андрій Шевченко зустрінеться з представниками мас-медіа у конференц-залі арени (початок зустрічі — о 17.20).  

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини