Друга ліга. Перші втрати тернопільської «Ниви» й одноосібне лідерство «Кристалу»

Після першого тайму матчу в Тернополі, складалося враження, ніщо не завадить місцевій «Ниві» здобути перемогу над сусідами з Хмельницького.

Господарі впевнено диктували умови й пішли на перерву з комфортною перевагою — 2:0. Відзначилися Роман Волохатий та Ігор Кохман. Але потім ситуація на полі кардинально змінилася. Керманич «Поділля» Віталій Костишин вгадав із замінами, й спочатку Артем Гайдаш реалізував вихід віч-на-віч з воротарем тернополян. Невдовзі витримка зрадила нападнику «Ниви» Андрію Різнику, й він за друге попередження був вилучений з поля. Подоляни доволі швидко скористалися чисельною більшістю: Олександр Музичук встановив підсумковий рахунок — 2:2. Підопічні Василя Малика зазнали перших очкових втрат, що відразу позначилося на їхньому турнірному становищі.

Також в групі «А» відзначимо гостьові перемоги «Калуша» над «Діназом» (у «містян» Данило Книш став автором голу й двох результативних передач) і «Полісся», яке реалізувало свої гольові моменти, на відміну від «Буковини».

Знову нагадав про себе екс-гравець збірної України Адріан Пуканич. Спершу капітан «Ужгорода» розпочав атаку, яка завершилася взяттям воріт «Чайки», а потім асистував Юрію Дрозду, який влучним ударом головою приніс закарпатцям вольову звитягу.

А от у групі «Б» доволі несподівано закінчилося протистояння в Миколаєві, де резервісти першолігової команди, які вдало розпочали сезон, були розгромлені «Кристалом». Гості ще до перерви тричі змушували капітулювати воротаря господарів. Як то кажуть, в одні ворота гра йшла й у другому таймі. Херсонці здобули яскраву перемогу й стали одноосібним лідером. До речі, в останніх чотирьох матчах вони забили у ворота суперників 15 м’ячів, а у свої пропустили тільки один. Утім, «Кристалу» не варто заспокоюватися. І хоча найближчий переслідувач, «Енергія», сенсаційно втратила очки в Одесі в поєдинку з аутсайдером, «Реалом Фармою», зате вже третю домашню перемогу поспіль, цього разу над «Таврією Сімферополь», відсвяткував дебютант — «ВПК-Агро». І якщо підопічні Сергія Соловйова впевненіше діятимуть на виїзді, то зможуть замахнутися на місце на п’єдесталі пошани.