Богдан Блавацький: «Про недооцінку «Буковини» не може бути й мови»

27 серпня відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубку України. Чернівецька «Буковина» після двох гостьових перемог нарешті здобула можливість зіграти перед своїми вболівальниками — згідно з жеребом, її наступним суперником буде елітний «Львів».

— Хоча футболісти «Буковини» ще не набрали жодного очка у своїй групі друголігової першості, про якусь недооцінку не може бути й мови, — сказав головний тренер «Львова» Богдан Блавацький офіційному сайту УАФ, коментуючи результати жеребкування. — Адже з невеликим інтервалом вони здійснили два вояжі на Херсонщину, де змусили зійти з дистанції «Енергію» й «Таврію Сімферополь». Тому до «Буковини» — тільки повага! Тим паче, що Чернівці — футбольне місто, переконаний, що й на наш матч прийде багато вболівальників, які будуть гнати своїх уперед. Тож на «Львів» чекає складне випробування.

З іншого боку, кожен кубковий поєдинок — це неабиякий досвід, що обов’язково стане у пригоді в потрібну мить. У розіграші Кубка України минулого сезону «Львів» дійшов до чвертьфіналу, де поступився «Зорі». За час, що минув, ми зберегли майже всіх провідних виконавців, вони пам’ятають про ту прикру невдачу в матчі з луганцями, і їм дуже кортить досягти цього разу на кубковій дистанції вагоміших результатів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини