Сергій Лавриненко: «Цього разу для «Інгульця» пріоритетним є виступ у чемпіонаті»

27 серпня відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубку України. Зокрема, знову доведеться з’ясовувати стосунки «Інгульцю» й «Карпатам», тільки в розіграші минулого сезону їхня дуель сталася у чвертьфіналі.

— У моїй тренерській кар’єрі це буде вже третє кубкове протистояння з «Карпатами», — сказав керманич «Інгульця» Сергій Лавриненко офіційному сайту УАФ, коментуючи результати жеребкування. — Спочатку, ще коли я очолював «Зірку», ми взяли гору над львів’янами в серії післяматчевих пенальті. У попередньому розіграші ситуація повторилася, уже коли я перебував біля керма «Інгульця».

Знаєте, я не проти, аби ми ще раз витягнули щасливий квиток у футбольній лотереї, коли прийматимемо «Карпати» 25 вересня (посміхається). «Інгулець» практично зберіг той склад, що перемагав зелено-білих 7 квітня 2019 року. Щоправда, у львів’ян з’явилося чимало новачків, але все одно, думаю, психологічна перевага буде на нашому боці.

Хоча якщо відверто, то цього сезону для «Інгульця» пріоритетним є виступ у чемпіонаті, де перед нами стоїть завдання підвищитися в класі. Утім, якщо ми пройдемо два етапи в кубковому турнірі, то, можливо, наші плани будуть відкориговані. Тим паче, нам є що згадати. Коли минулого сезону ми здобули право виступати у фіналі Кубку України, то пережили неабиякі емоції…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини