Сергій Ковалець: «Передусім нам пощастило, що граємо вдома…»

Сьогодні відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубку України. Один із його матчів пройде в Києві, де «Оболонь-Бровар» прийматиме «Гірник-Спорт».

— Свого часу мені пощастило стати володарем Кубка України, ще двічі я брав участь у фіналі і знаю, як важко дістатися вершини, — сказав головний тренер «Оболоні-Бровар» Сергій Ковалець офіційному сайту УАФ, коментуючи результати жеребкування. — У кубкових баталій свої закони, тут треба поважати кожного суперника, на якому б рівні він не виступав, інакше неприємностей не уникнути. От і на другому попередньому етапі моїм підопічним довелося докласти чимало зусиль, аби наприкінці овертайму вирвати перемогу в аматорів із «Вовчанська». І аж ніяк не можна сказати, що ми вийшли на поєдинок із шапкозакидацьким настроєм.

Вважаю, що нам пощастило з наступним кубковим суперником — «Гірником-Спортом». Головне, що ми прийматимемо його на своєму полі. Це дуже важливо, адже 14-го й 21 вересня ми проводимо календарні матчі першолігової першості відповідно в Одесі та Львові, і коли б ще й 25-го довелося грати в гостях, то могли б виникнути проблеми з функціональною підготовкою. Усе ж таки для пересування Україною до наших послуг лише клубний автобус…

До речі, у поточному сезоні ми вже з’ясовували стосунки з «Гірником-Спортом», у третьому турі взявши гору в Горішніх Плавнях. І це ж треба, щоб саме після нашої дуелі «Гірник-Спорт» почав набирати очки!

Очікуємо гострого суперництва, адже серед підопічних Володимира Мазяра не бракує досвідчених виконавців. Наша ж команда  укомплектована переважно молодими футболістами, і ми реально оцінюємо свої можливості. Звичайно, кортить якомога довше протриматися на кубковій дистанції, зрештою, не треба забувати, що саме в цьому турнірі команди нижчого рангу мають нагоду кинути виклик еліті. А це, повірте, неабиякий досвід.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини