Юнацька збірна України з футзалу поступилася одноліткам із Франції

У матчі за третє місце на Montaigu Futsal Cup підопічні Віталія Одегова поступилися господарям — французам.

Після поразки від Португалії в півфіналі наша команда втратила й шанс здобути бронзові нагороди товариського турніру. У дуелі з господарями збірна України пропустила першою, проте ще до перерви зуміла вийти вперед завдяки голам Едуарда Волкова та Олега Негели. Та французи краще провели другий тайм і зуміли здобути перемогу.

Montaigu Futsal Cup

Україна (U-19) — Франція (U-19) — 2:4 (2:1)

Голи: Волков (15), Негела (17) — Фусс (8), Пасквер (26), Ніакате (27), Фопен (39).

Україна (U-19): Гуйван (Щипчик, 21), Завертаний (к), Бланк, Волков, Бєлан, Масевич, Сенюк, Негела, Квасній, Сорокін, Нагорний, Тимців, Сехов.

Нагадаємо, що юнацька збірна України з футзалу (U-19) готується до виступу у фінальній частині чемпіонату Європи-2019, яка проходитиме 8—14 вересня в латвійській Ризі. За підсумками жеребкування українці потрапили до групи В, де зустрінуться з Хорватією, Іспанією та Голландією.

Наступним етапом підготовки синьо-жовтих до Євро буде навчально-тренувальний збір у Броварах 1—6 вересня.

14.09.2019 23:41

Збірна Іспанії — переможець першого юнацького чемпіонату Європи з футзалу

У латвійській Ризі відбувся фінал Євро-2019 (U-19) з футзалу, в якому...

06.09.2019 15:46

Юнацька збірна України з футзалу U-19 вирушила на Євро-2019

Підопічні Віталія Одегова візьмуть участь у чемпіонаті Європи, як...

27.08.2019 17:30

Українські арбітри працюватимуть на міжнародних матчах із футзалу

Харків’янин Денис Куций та іванофранківець Ярослав Вовчок о...

07.06.2019 23:30

Юнацька збірна України з футзалу дізналася імена суперників у фінальному турнірі Євро-2019

У латвійській Ризі відбулася процедура жеребкування фінальної частини...