Привітання президента УАФ Андрія Павелка з нагоди Дня Незалежності України

Дорогі друзі!

Від усього серця вітаю вас із Днем Незалежності нашої рідної України!

У кожного з нас є власні причини для того, аби пишатися тим, що ми є українцями, яких об’єднують багатовікові традиції і світогляд вільних людей. Ми разом навчаємося державному будівництву, даємо відсіч військовій агресії імперії, консолідуємо зусилля навколо важливих проектів і спільного майбутнього. Ми разом помиляємося й досягаємо успіху, здобуваємо гіркий досвід та важливі історичні перемоги, які надихають нас і роблять сильнішими з року в рік.

Для багатьох поколінь українців державна незалежність була священною мрією. Для нас це найвища цінність і запорука демократичного й успішного розвитку України. Ми вміємо цінувати свободу як ніхто інший, адже як ніхто інший знаємо її справжню, надзвичайно велику ціну. Усвідомлення цих простих істин і наша єдність є гарантією збереження і зміцнення незалежності України!

Щиро бажаю вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, добробуту і злагоди! Молімося за наших захисників і пам’ятаймо про героїв, які віддали своє життя за незалежність України...

Слава Україні! Героям слава!   

З глибокою повагою й найкращими побажаннями,

президент Української асоціації футболу,

член Виконавчого комітету УЄФА

Андрій Павелко

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини