Роман Яремчук забив шостий м'яч у складі бельгійського «Гента» в новому сезоні

Український нападник Роман Яремчук допоміг «Генту» здобути перемогу в чемпіонаті Бельгії над «Остенде».

Форвард збірної України на старті сезону демонструє просто приголомшливу форму. Наш співвітчизник знову відзначився голом за бельгійський «Гент».

Наставник «Буйволів» Йесс Торуп випустив в основному складі своєї команди на поєдинок з «Остенде» двох українських легіонерів — Романа Яремчука та Ігоря Пластуна. Роман Безус залишився в запасі. На самому початку другої половини гри Яремчук вивів «Гент» уперед. Після розіграшу кутового м'яч опинився в центрі штрафного майданчика суперника, і тут Роман виявився спритнішим за всіх. Це вже шостий гол українця в нинішньому сезоні.

А на 63-й хвилині поєдинку до двох українців на полі приєднався третій — Роман Безус, що вийшов на заміну. Результативними діями до кінця зустрічі, утім, він не відзначився. А на 82-й хвилині наставник господарів замінив Яремчука.

Сам матч завершився із рахунком 2:0 на користь «Гента». Наразі із сімома очками команда посідає п'яте місце в турнірній таблиці бельгійської першості.

25.03.2024 19:43

Роман Яремчук: «Потрібно менше говорити й більше працювати на полі. Усі розуміють важливість матчу»

Нападник національної збірної України Роман Яремчук разом із головним...

22.03.2024 14:30

Роман Яремчук: «Потрібно щоразу доводити, забивати голи й приносити користь команді»

Нападник збірної України Роман Яремчук був визнаний уболівальниками &l...

17.03.2024 19:38