Олександр Зінченко виявив справжню мужність у поєдинку першості Англії з «Тоттенхемом»

Олександр Зінченко чудово показав себе в атакувальних діях «Манчестер Сіті» в поєдинку 2-го туру англійської першості проти «Тоттенхему».

Гравець збірної України Олександр Зінченко розпочав домашній матч із «Тоттенхемом» в основному складі «Манчестер Сіті».

Українець відмінно провів перший тайм. Він надійно діяв в обороні і брав участь в атаках своєї команди. На 44-й хвилині в Олександра був реальний шанс відзначитися: Рахім Стерлінг відкинув м'яч на Зінченка, і той зважився на удар метрів із 20-ти. Воротар суперника Уго Льоріс лише з великими труднощами впорався з небезпекою.

Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. Голами у складі «Містян» відзначилися Стерлінг і Серхіо Агуеро.

У другому таймі Зінченко продовжив активні дії. На 50-й хвилині українець знову пробив по воротах Льоріса. Голкіпер відбив м'яч перед собою, а Агуеро не зміг проштовхнути його до сітки. За дві хвилини Олександр почав атаку, яка завершилася ударом того ж таки Агуеро трохи вище воріт.

Натомість «Тоттенхем» свій шанс не згаяв. На 57-й хвилині удар Лукаса Моури відновив рівновагу — 2:2.

На 83-й хвилині гри Зінченко потягнув м'яз стегна. На той час у Хосепа Гвардіоли вже не було замін, і наш співвітчизник мужньо залишився догравати матч.

Наприкінці зустрічі господарі таки забили, однак арбітр за допомогою VAR прийняв рішення скасувати гол — перед ударом Ляпорт зіграв рукою. Отже, нічия — 2:2.

28.03.2024 11:15