Сергій Соловйов: «Маємо амбітні плани — як у чемпіонаті, так і в кубковому турнірі»

Новачки другої ліги, футболісти «ВПК-Агро», одразу голосно заявили про себе, закріпившись серед лідерів групи «Б». А 20 серпня на них чекає дебют і в розіграші Кубка України.

— Попри статус новачка змагань команд майстрів, за «ВПК-Агро» грає чимало виконавців із досвідом виступів навіть у першому дивізіоні та серйозних кубкових баталій, — сказав головний тренер колективу з Магдалинівського району Дніпропетровщини Сергій Соловйов офіційному сайту УАФ, коментуючи результати жеребкування першого попереднього етапу Кубку України. — У «ВПК-Агро» поки що немає конкретних завдань на сезон, але оскільки президент ФК Володимир Корсун за натурою максималіст, то ми намагаємося в кожному матчі досягати позитивного результату, а що з цього вийде — побачимо на фініші. Щоправда, в останньому турі чемпіонату ми програли в гостях фавориту групи «Б», «Гірнику», але, на мою думку, справедливим підсумком була б нічия.

Волею жереба на старті кубкового турніру нам дістався «Калуш», і доведеться до місця поєдинку подолати чималу відстань. Проте це також досвід, зрештою, до наших послуг — комфортабельний клубний автобус. Я в курсі, що минулого сезону дебютант другої ліги, «Калуш», у розіграші Кубка дійшов до 1/8 фіналу. На черзі в нас нині календарний матч із серйозним суперником, «Альянсом», і тому до протистояння з «Калушем» ми ще не готувалися, але нам би дуже хотілося принаймні повторити недавній кубковий злет прикарпатців.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини