Андрій Мельничук: «Хочеться поліпшити імідж «Буковини» вже в найближчих матчах, зокрема, й у кубковому з «Енергією»

За результатами жеребкування першого попереднього етапу Кубку України сезону-2019/2020, яке відбулося 14 серпня в Будинку футболу, чернівецькій «Буковині» в суперники випала «Енергія» з Нової Каховки.

— На жаль, ми невдало стартували в друголіговій першості, — сказав головний тренер «Буковини» Андрій Мельничук офіційному сайту УАФ, коментуючи підсумки жеребкування. — Але за самовіддачею в мене претензій до переважної більшості підопічних немає. Не дивно, що на домашніх поєдинках з «Ужгородом» і тернопільською «Нивою», незважаючи на поразки, було доволі багато вболівальників, які продовжують вірити в «Буковину».

На мою думку, наша оновлена команда з кожним матчем додає — передусім у тактичному плані, — і це дозволяє з оптимізмом розглядати старт у тому ж кубковому турнірі. Хвилює хіба що те, що після календарного виїзного поєдинку з «Діназом» у п'ятницю невдовзі на нас знову чекає неблизький вояж до Нової Каховки на кубкове рандеву з «Енергією». Звичайно, це негативно позначиться на тренувальному процесі. А «Енергія», на відміну від «Буковини», успішно стартувала в групі «Б» другої ліги, у неї зіграний склад. Утім, ми не збираємося миритися з роллю невдах. Дуже хочеться поліпшити імідж «Буковини» вже в найближчих матчах, зокрема, й у кубковому з «Енергією».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини