Суперкубок УЄФА: «Ліверпуль» здобув черговий європейський трофей

В англійському дербі в матчі за Суперкубок УЄФА «Ліверпуль» здобув перемогу над «Челсі» в серії пенальті.

У турецькому Стамбулі трофей розігрували переможець Ліги чемпіонів, «Ліверпуль», та тріумфатор Ліги Європи — «Челсі». Рахунок у першому таймі відкрили лондонці, коли Жиру реалізував вихід сам на сам. Невдовзі після перерви «Ліверпуль» відігрався зусиллями Мане. Садіо став першим африканцем за 13 років, якому вдалося забити в Суперкубку УЄФА.

Основний час завершився нічиєю, однак і додаткові 30 хвилин переможця не виявили: Мане замкнув простріл із флангу й оформив дубль, а Жоржиньо реалізував пенальті. У підсумку долю поєдинку вирішила серія 11-метрових, під час якої не зумів забити лише лондонець Абрахам. Таким чином, «Ліверпуль» учетверте в історії здобув Суперкубок УЄФА.

Суперкубок УЄФА-2019

«Ліверпуль» (Англія)  «Челсі» (Англія)  2:2 (1:1), пенальті — 5:4

Голи: Мане (48, 95) — Жиру (36), Жоржиньо (101, з пенальті).

Серія пенальті: Фірміно — 1:0, Жоржиньо — 1:1, Фабіньо — 2:1, Барклі — 2:2, Орігі — 3:2, Маунт — 3:3, Александер-Арнольд — 4:3, Емерсон — 4:4, Салах — 5:4, Абрахам — 5:4 (воротар).

«Ліверпуль»: Адріан, Гомес, Матіп, ван Дейк, Робертсон (Александер-Арнольд, 91), Мілнер (Вейналдум, 64), Фабіньо, Хендерсон, Окслейд-Чемберлен (Фірміно, 46), Салах, Мане (Орігі, 103).

«Челсі»: Аррісабалага, Аспілікуета, Зума, Крістенсен (Томорі, 85), Емерсон, Жоржиньо, Канте, Ковачич (Барклі, 101), Пулішич (Маунт, 74), Жиру (Абрахам, 74), Педро.

17.08.2023 00:27