Жіноча Ліга чемпіонів: хет-трик Апанащенко приніс харківському «Житлобуду-1» вольову перемогу над «Сплітом»

Харківський «Житлобуд-1» здобув вольову перемогу в стартовому поєдинку відбірного етапу жіночої Ліги чемпіонів із хорватським «Сплітом».

Підопічні Максима Рахаєва розпочали свій виступ у четвертій відбірній групі з перемоги над дебютантом жіночої Ліги чемпіонів — хорватським «Сплітом».

У поєдинку у Високому під Харковом чемпіонки України пропустили вже на 1-й хвилині. У складі суперниць відзначилася Анела Лубіна. Проте наші дівчата не знітилися, і на 12-й хвилині в Дар'ї Апанащенко вийшов просто відмінний удар. М'яч врізався у самісіньку «дев'ятку» воріт хорватської команди — 1:1. Однак ще до перерви «Спліт» знову вийшов уперед. Із не надто сильним ударом не впоралася наш голкіпер Ірина Саніна.

У другому таймі хорватки зосередилися на захисті власних воріт, а всі спроби харків'янок відновити рівновагу довго залишалися марними. Однак під завісу тайму захисник балканок недозволеним прийомом перервала атаку нашої команди у власному штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізувала Апанащенко. А ще за три хвилини Дар'я оформила хет-трик і принесла «Житлобуду-1» бажану перемогу — 3:2.

В іншому поєдинку першого туру в групі 4 ФК «Мінськ» декласував люксембурзький «Беттембург». Саме із цією командою «Житлобуд-1» зустрінеться в п’ятницю, 10 серпня.

Нагадаємо, що до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів потраплять переможці кожної з 10-ти груп.