Друга ліга. Для лідерів турніру, «Полісся» та «Гірника», чуже поле — наче своє

У другому турі в групі «А» найбільшу глядацьку аудиторію зібрав матч в Ужгороді, де «містяни» приймали «Полісся». Незважаючи на підтримку тисячі фанів, дебютант другої ліги не зміг відібрати очки в головного претендента на підвищення в класі.

До речі, після тривалої перерви, викликаної роботами з оновлення газону, матч відбувався на стадіоні «Авангард», де свого часу свій перший офіційний поєдинок провела збірна незалежної України.

Житомирські футболісти володіли перевагою (особливо в першому таймі) й здобули заслужену звитягу. Серед закарпатців слід відзначити ветерана, екс-гравця збірної України Адріана Пуканича, який знову не пішов з поля без свого голу.

Загалом другий тур пройшов під диктовку гостей, а найнесподіваніший результат було зафіксовано у Вінниці, де за порожніх через дискваліфікацію трибун місцевого стадіону «Нива» була розгромлена «Калушем» — 0:3.

— Склалося враження, що в моїх підопічних було більше бажання відсвяткувати вікторію, — сказав після фінального свистка керманич гостей Василь Качур. — Не виключено, що на діях подолян негативно позначилася відсутність 12-го гравця. Також мене потішило, що вже в другому матчі поспіль ми зберегли свої ворота на замку.

— Пропущений в дебюті гол вибив моїх підопічних з колії, — вважає головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха. — Перемогу «Калуша» слід визнати заслуженою, бо гості переважали нас у швидкості, злагодженості, стали їм у пригоді й домашні заготовки при розіграші стандартних положень.

Усе ж заради справедливості слід сказати, що за «Ниву» виступала ціла група дебютантів професіональних змагань.

Здобувши переконливу перемогу в Одесі, футболісти «Гірника» очолюють турнірну таблицю в групі «Б». Фото real-farma.com.ua

А в групі «Б» найбільше вболівальників зібрав поєдинок «Альянс» —  «Енергія», що проходив на сумському стадіоні «Ювілейний», — 3 300. Після влучного пострілу на дев’ятій хвилині Романа Бочака гості вийшли вперед, але невдовзі Сергій Загінайлов з пенальті вирівняв становище. Надалі суперники по черзі атакували, проте реалізувати гольові моменти їм не поталанило.

Інший новачок другої ліги, «ВПК-Агро», в Новомосковську приймав «Нікополь» і ще до перерви практично зняв з порядку денного питання про переможця після ударів Михайла Васильєва з пенальті й Михайла Коломойця. Відзначимо появу у складі господарів досвідченого стопера Олександра Логінова. Тепер команда з Магдалинівського району Дніпропетровської області лише за співвідношенням забитих і пропущених м’ячів поступається фавориту групи «Б» — «Гірнику».

Криворіжці, у свою чергу, за всіма компонентами переважали в гостях футболістів «Реал Фарми» й здобули чергову перемогу. Украй невдалий старт одеситів став повною несподіванкою не тільки для вболівальників, а й для президента ФК Миколи Лиховидова.