Перша ліга: скарга «Прикарпаття» й максимальний результат «Чорноморця»

Другий тур відкривався протистоянням в Івано-Франківську між «Прикарпаттям» і його незручним суперником — «Авангардом».

Після того, як Ігор Худоб’як, вийшовши на заміну, у середині другого тайму вивів господарів уперед, здавалося, що цього разу вони вже свого не втратять. Тим паче, що вони грали в більшості після вилучення краматорця Дмитра Ульянова. Але іншої точки зору дотримувався досвідчений Ігор Кірієнко, який на 81-й хвилині вдало зіграв на добиванні й врятував свою команду від поразки. 2:2. Утім, івано-франківці оскаржили нічийний підсумок, бо в компенсований час у гостей на полі з’явився Владислав Савін, якого не було в заявці на цей поєдинок.

Незважаючи на забитий Ігорем Худоб’яком гол, «Прикарпаття», граючи в більшості, не змогло подолати опір «Авангарду». Фото fc.if.ua

А ось «Інгулець» сповна скористався вилученням гравця «Агробізнесу» Артура Думанюка ще в середині першого тайму й записав до свого активу важливі три очки, хоча гості чинили впертий опір до фінального свистка.

Першу звитягу здобули й футболісти «Кременя», які поки що змушені приймати суперників у Горішніх Плавнях, бо стадіон у Кременчуці на реконструкції. Долю напруженого поєдинку із ще одним новачком першого дивізіону, «Металургом», вирішив єдиний гол, забитий в середині другого тайму Юрієм Павликом.

Лідерство ж після перемоги над «Гірником-Спорт» захопив одеський «Чорноморець». Родзинкою цього матчу стали два забиті м’ячі: спочатку півзахисник господарів Віталій Гошкодеря в стилі уславленого Златана Ібрагімовича п’ятою вразив ціль, а потім ефектним ударом в падінні через себе відзначився універсал гостей Сергій Суханов.

— Незважаючи на перемогу, у мене є претензії до підопічних, — сказав після фінального свистка керманич «Чорноморця» Ангел Червенков. — Поки що ми ще не готові належним чином, як в тактичному плані, так і фізично. Тішить, що це не позначається на очкових здобутках, але мої підопічні наполегливо працюють над усуненням недоліків.

— Ми побачили свої проблемні місця в плані організації командних дій, — вважає головний тренер «Гірника-Спорт» Володимир Мазяр. — Передусім, важливо додати в мобільності: буде швидкість — з’явиться й гра. Лише по самовіддачі в мене до підопічних претензій немає.

Закономірними слід визнати нічийні підсумки матчів у Миколаєві, Зорі та Києві, хоча «Оболонь-Бровар» примудрилася пропустити на третій компенсованій хвилині.

Програму другого туру завершував сьогоднішній поєдинок у Львові між «Рухом» та «Волинню», які не приховують, що збираються підвищитися в класі. У лучан через дискваліфікацію знову був відсутній на тренерській лаві керманич Андрій Тлумак, з цієї ж причини їм не міг допомогти й капітан команди Сергій Сімінін. Це не допомгло «Руху» перемогти. Гості в дебюті відкрили рахунок, і єдине, що вдалося львів’янам, так це в середині другого тайму вирівняти становище й врятуватися від поразки.