Ліга Європи. Визначилися суперники «Маріуполя» й «Зорі» у третьому кваліфікаційному раунді турніру
Визначилися суперники українських клубів у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
Отже, пройшовши за сумою двох зустрічей шведський «Хакен» (0:0 і 3:0), опонентом «Маріуполя» став нідерландський АЗ.
Луганська «Зоря» свого суперника дізналася останньою з учасників турніру. Після виїзної поразки в Софії від ЦСКА (0:1) удома хорватський «Осієк» переміг гостей з таким самим рахунком. Додатковий час переможця не виявив, а в серії післяматчевих пенальті вправнішими були футболісти болгарської команди (4:3).
Перший матч з АЗ підопічні Олександра Бабича проведуть 8 серпня на своєму полі, а команда Віктора Скрипника зіграє із ЦСКА на виїзді. Матчі-відповіді відбудуться 15 серпня.
Українські арбітри працюватимуть на ще одному матчі 7-го туру основного етапу Ліги Європи
На матчі 7-го туру основного етапу Ліги Європи-2025/2026 «Ніцца&...
Українські арбітри працюватимуть на матчі 7-го туру основного етапу Ліги Європи
На матчі 7-го туру основного етапу Ліги Європи-2025/2026 «Ференц...
Українські арбітри працюватимуть на матчі основного етапу Ліги Європи
На поєдинку 6-го туру основного етапу Ліги Європи сезону-2025/2026 ФКС...
Ліга Європи. Київське «Динамо» поступилося за сумою двох матчів «Маккабі» Т-А й виступить в основному раунді Ліги конференцій
Після умовно виїзної поразки з рахунком 1:3 від ізраїльського «М...