Друга ліга. Інтрига в Новоград-Волинському, успішний дебют «Ужгорода» і «ВПК-Агро»

Усе ж дуже шкода, що вже не перший сезон футболісти «Полісся» приймають суперників не в рідних стінах, адже тривалий час стадіон у Житомирі на реконструкції.

Ось і стартовий поєдинок у Новоград-Волинському за участю претендентів на підвищення в класі у групі «А» між «Поліссям» та вінницькою «Нивою» відвідало лише 400 уболівальників. Хоча, напевно, ті фани, які проігнорували це протистояння, шкодуватимуть, довідавшись, як цікаво в ньому розгорталися події, як інтрига тримала всіх у напрузі до фінального свистка. І суперники, які по черзі доволі гостро атакували, можуть нарікати тільки на себе, що не реалізували з півдюжини гольових моментів. Доля поєдинку вирішилася на другій компенсованій хвилині, коли екс-гравець «Ниви» Роман Адаменко після розіграшу стандартного положення підкоригував політ м’яча до сітки воріт гостей. 1:0.

А найбільшу глядацьку аудиторію зібрав поєдинок у Хмельницькому, де з’ясовували стосунки географічні сусіди — футболісти «Поділля» й рівненського «Вереса». 2000 вболівальників палко підтримували господарів, але це не допомогло їм навіть зіграти внічию, хоча суперництво проходило на зустрічних курсах. Фортуна посміхнулася гостям у середині другого тайму, коли Ігор Солдат, що підключився до наступу, змусив капітулювати воротаря «Поділля». 0:1.

— Ми заслужили на цю звитягу, адже за винятком десяти останніх хвилин диктували умови, — зауважив головний тренер «Вереса» Юрій Вірт. — Завдання тих футболістів, що виходять на заміну, — підсилити гру, а в нас вийшло навпаки. Добре, що обійшлося й вдалося зберегти переможний рахунок.

Головний претендент на перемогу в групі «Б», «Гірник», на класі обіграв «Чорноморець-2». Фото fcgornyak.dp.ua

Слід відзначити й успішний виступ дебютантів другої ліги — «Ужгорода» і «ВПК-Агро», хоча вони й проводили свої матчі в гостях. До речі, у Чернівцях забивали тільки закарпатці, три м’ячі у ворота «Буковини» і один у свої. З роллю лідера в «містян» впорався екс-гравець збірної України Адріан Пуканич.

А в Одесі гості з Дніпропетровщини за всіма компонентами переважали візаві з «Реала Фарми». Господарі ще мають бути задоволені, що обійшлося без розгрому. Не дивно, що після фінального свистка президент ФК «Реал Фарма» Микола Лиховидов зізнався, що не чекав такої слабкої гри від своєї команди.