У Києві відбувся семінар для жінок-арбітрів непрофесіональних змагань

У Києві відбувся семінар-навчання для арбітрів та асистентів арбітра серед жінок, які проводять матчі чемпіонату України серед жіночих команд та чоловічі змагання за участю непрофесіональних команд.
 
В урочистому відкритті семінару в Будинку футболу взяли участь голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, член комітету арбітрів та куратор жіночого арбітражу Сергій Лисенчук та спостерігач арбітражу Прем'єр-ліги Михайло Овчар. 
 
Лучано Лучі підкреслив, що для того, аби бути арбітром міжнародної категорії, необхідно знати англійську мову: «Це обов’язкова норма як у жіночому, так і в чоловічому арбітражі».

Під час семінару жінки склали тестування з правил гри та відеотест. На теоретичних заняттях було розглянуто низку важливих для арбітражу ситуацій. Інструктори КА УАФ Віктор Дердо та Леонід Ярмолинський ознайомили слухачів із нововведеннями у правилах, які набудуть чинності з початком нового чемпіонату України серед жіночих команд. Продовжився семінар переглядом відеоматеріалів із подальшою дискусією щодо цікавих для арбітражу епізодів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини