Чемпіонат світу серед жіночих команд. Збірна США вчетверте стала володарем титулу

У фіналі ЧС-2019 серед жінок збірна США переграла Нідерланди й удруге поспіль та вчетверте у своїй історії стала чемпіоном світу.

Збірні США та Нідерландів зустрілися у фінальному поєдинку жіночого чемпіонату світу 2019 року у французькому Ліоні. Для європейської команди це був перший фінал у її історії, а от американки потрапили до нього вже вп'яте. До цього збірна Сполучених Штатів Америки тричі ставала чемпіоном світу, поступившись у вирішальному матчі лише раз — Японії у 2011 році.

Фінальний поєдинок цьогорічної світової першості проходив за великої переваги чинних чемпіонок. Уже в першому таймі американки чотири рази мали відкривати рахунок. Однак просто чудово діяла воротар голландок Сарі ван Венендал.

Утім, у другому таймі перевага американської команди нарешті принесла результат. Спочатку Меган Рапіно на 61-й хвилині з пенальті відкрила рахунок, а за вісім хвилин Роуз Лавель подвоїла перевагу збірної США.

Матч так і завершився — 2:0 на користь американок, які стали чотириразовими чемпіонками світу.

Жінки. ЧС-2019. Фінал

США — Нідерланди — 2:0 (0:0)

Голи: Рапіно (61, пенальті), Лавель (69).

США: Ніхер, О'Хара (Крігер, 46), Далькемпер, Сауербранн, Данн, Лавель, Ерц, М'юїс, Хіт (Ллойд, 87), Морган, Рапіно (Пресс, 79).

Нідерланди: ван Венендал, Янсен, Деккер (ван де Занден, 73), ван Люнтерен, ван дер Грагт, Спіце, Грунен, Мартенс (Рорд, 70), Мідема, ван де Донк, Беренстейн.

Нагадаємо, що жіноча збірна України брала участь у відборі до ЧС-2019. Наші дівчата припинили змагання у кваліфікаційному раунді. Українки грали у відбірній групі 4, де посіли третє місце, пропустивши вперед Швецію та Данію. Причому шведки стали бронзовими призерами світової першості.

04.07.2019 14:20

Катерина Монзуль відпрацювала на півфіналі жіночого чемпіонату світу-2019

Український арбітр Катерина Монзуль відпрацювала на півфінальному поєд...

20.06.2019 14:00

Українську бригаду арбітрів призначено на матч фінального турніру жіночого чемпіонату світу

Українська бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль працюватиме на...

17.06.2019 13:08

Українські арбітри відпрацювали ще на двох матчах жіночого чемпіонату світу 2019 року

Українські арбітри продовжують отримувати призначення та працювати на...

12.06.2019 13:13