Збірна України з пляжного футболу пробилася до Суперфіналу Євроліги-2019!

У третьому турі першого відбірного етапу Євроліги-2019 збірна України з пляжного футболу виграла в Польщі й вийшла до Суперфіналу турніру

Після поразки в другому турі від збірної Португалії підопічним Євгена Варениці, аби пробитися до Суперфіналу Євроліги, неодмінно треба було перемагати Польщу. Поляки, які майже втратили шанси на кваліфікацію до фінальної частини змагань, тим не менш дали синьо-жовтим справжній бій.

У першому періоді на майданчику точилася рівна боротьба, і суперникам не вдалося забити жодного м'яча. Лише у другій 12-хвилинці українці відкрили рахунок. На 17-й хвилині відзначився Ярослав Заворотний.

Незважаючи на численні спроби обох супротивників змінити результат до кінця зустрічі, зробити це їм не вдалося. 1:0 — мінімальна перемога України, яка цілком задовольняє нашу команду.

Отже, синьо-жовті набрали у відбірному турнірі шість очок і кваліфікувалися до Суперфіналу Євроліги, що проходитиме 5—8 вересня в португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Євроліга-2019. Відбірний етап. Дивізіон А. Група 1

Польща — Україна — 0:1

Гол: Заворотний (17).

Польща: Марчиняк, Словінський, Гак, Депта, Фрішкемут, Позняк, Поплавський, Мадані.

Україна: Гладченко, Неруш, Медвідь, Петренко, Пашко, Пачев, Макеєв, Щериця, Глуцький, Заворотний.

Попереджений: Словінський (36).

В останньому матчі в нашому квартеті Португалія в додатковий час здолала Швейцарію — 8:7.