Студентська збірна України розпочала виступ на Всесвітній універсіаді з поразки

Після невдачі у грі з італійцями синьо-жовтих в матчі з мексиканцями влаштує тільки перемога.

Свій стартовий поєдинок на Всесвітній універсіаді в італійському Неаполі провели футболісти студентської збірної України. Вони з’ясовували стосунки з господарями, які відкрили рахунок на 38-й хвилині після удару Меркаданте, а ще через п’ять хвилин Страда вдруге змусив нашого воротаря Вадима Солдатенка виймати м’яч із сітки. До того ж у компенсований до першого тайму час із поля за друге попередження було вилучено Артура Думанюка.

У другому таймі рахунок не змінився. Оскільки у стартовому турі італійці взяли гору над ще одним учасником групи B, мексиканцями (2:0), тепер наших земляків 7 липня у протистоянні з латиноамериканцями влаштує тільки перемога. Нагадаємо, що до наступного раунду з кожної групи виходять по дві кращі команди.