Тренерський штаб збірної України з пляжного футболу визначив склад команди на відбірний етап Євроліги

Наставник збірної України з пляжного футболу Євген Варениця визначився зі складом команди на перший відбірний етап Євроліги 2019 року. 

Тренерський штаб збірної України з пляжного футболу для участі в першому відбірному етапі Євроліги, що проходитиме в португальському містечку Назаре з 5-го по 7 липня, викликав 10-х виконавців.

Воротарі: Андрій Неруш (ВІТ), Володимир Гладченко («Євроформат»)

Польові гравці: Костянтин Макеєв («Гріффін»), Юрій Щериця («Київміськбуд»), Роман Пачев («Євроформат»), Дмитро Медвідь («Київміськбуд»), Андрій Пашко («Альтернатива»), Євген Петренко («Вибір»), Іван Глуцький («Київміськбуд»), Ярослав Заворотний («Євроформат»).

У вівторок наша команда провела вечірнє тренування, а вже сьогодні вилетить до Португалії. Волею жереба українці потрапили до групи 1, де їхніми суперниками будуть збірні Португалії, Швейцарії та Польщі.

У групі 2 зіграють Росія, Іспанія, Азербайджан і Туреччина.

Розклад матчів. Група 1 

05.07.2019

Україна — Швейцарія     17.15

Португалія — Польща      21.00

06.07.2019

Польща — Швейцарія      15.00

Україна — Португалія      21.30

07.07.2019

Україна — Польща           16.30

Португалія — Швейцарія  21.30

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні регламент Євроліги зазнав відчутних змін. Число відбірних етапів скоротилося з п'яти до двох. Другий пройде в італійській Катанії, однак Україна в ньому участі не братиме. 

Для потрапляння до Суперфіналу Євроліги українцям треба успішно виступити в Назаре. Для виходу до фінальної частини змагань підопічні Євгена Варениці за підсумками відбору мають посісти місце не нижче восьмого. Загалом у дивізіоні А виступають 12 команд.

Матчі цьогорічного Суперфіналу Євроліги проходитимуть у Португалії в місті Фігейра-де-Фош 5—8-го вересня. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини