U-21: збірна Іспанії у фіналі Євро-2019 перемогла команду Німеччини й стала чемпіоном континенту

Збірна Іспанії у вирішальному поєдинку молодіжної першості Європи здолала Німеччину й уп'яте у своїй історії стала чемпіоном континенту.

30 червня у фінальному матчі молодіжного чемпіонату Європи (U-21) на стадіоні «Фріулі» в італійському Удіне зійшлися збірні Іспанії та Німеччини. Незважаючи на те, що ініціативою володіла німецька команда, яка всю зустріч тиснула на ворота іспанців, у рахунку вже на 8-й хвилині повели підопічні Луїса де ла Фуенте. Забитим м'ячем відзначився Фабіан Руїс.

Спроби збірної Німеччини відновити паритет виявилися марними, а от іспанці на 69-й хвилині завдяки удару Дані Ольмо подвоїли свою перевагу. Проте бундестім не склала рук і на 88-й хвилині зусиллями Надіма Амірі один м'яч відіграла. Однак для загального успіху цього було недостатньо.

У результаті Іспанія взяла реванш за поразку від Німеччини у фіналі Євро-2017 (0:1). Тепер іспанська молодіжка — п'ятиразовий чемпіон Європи.

Євро-2019 (U-21). Фінал

Іспанія — Німеччина — 2:1 (1:0)

Голи: Руїс (8), Ольмо (69) — Амірі (88).

Нагадаємо, що молодіжна збірна України завершила виступи в турнірі на груповому етапі відбору. У групі 4 підопічні Олександра Головка посіли лише третє місце, пропустивши вперед Англію та Нідерланди.

29.03.2024 12:00

Євро-2025 (U-21): гравці молодіжної збірної України прокоментували переможний матч з Азербайджаном

Молодіжна збірна України здобула впевнену перемогу в матчі відбору&nbs...

26.03.2024 15:54

Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Баку обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 26 березня в Баку молодіжна збірна України провела...

22.03.2024 22:05

U-21: молодіжна збірна України в товариському матчі обіграла команду Марокко U-23

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти к...