Збірна України з пляжного футболу посперечається за бронзові медалі Європейських ігор

Підопічні Євгена Варениці у півфінальному поєдинку ΙΙ Європейських ігор поступилися збірній Португалії і боротимуться за третє місце на турнірі.

Збірна України з пляжного футболу в матчі 1/2 фіналу ΙΙ Європейських ігор зустрічалася з другою командою світового рейтингу — Португалією. Синьо-жовті зуміли нав'язати іменитому супернику жорстку боротьбу, яка в основний час не визначила переможця.

На м'ячі Маджера та Коїмбри українці відповіли влучними ударами Корнійчука та Заворотного. Нічия — 2:2, і команди з'ясовували стосунки в овертаймі. У додаткові хвилини сильнішими виявилися підопічні Маріо Нарсізо. Вирішальний м'яч забив Леонардо Мартінс.

2:3 — і у фіналі виступить португальська команда.

ΙΙ Європейські ігри. Пляжний футбол. 1/2 фіналу

Португалія — Україна — 3:2 (д.ч.)

Голи: Маджер (4), Коїмбра (27), Л. Мартінс (39) — Корнійчук (8), Заворотний (16, з пенальті).

Португалія: Андраде, Петроні, Лоуренсо, Маджер, Бельшіор, Вон, Коїмбра, Торрес, Джордан, Брільянте, Б. Мартінс, Л. Мартінс.

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Пачев, Зборовський, Макеєв, Глуцький, Заворотний.

Попередження: Корнійчук (18), Пачев (39).

Вилучення: Бельшіор (16).

У другому півфінальному протистоянні збірна Іспанії переграла Швейцарію з рахунком 5:3. Таким чином, збірна України завтра в поєдинку за третє місце зустрінеться зі Швейцарією. Початок матчу — о 17.00 за київським часом. Золоті медалі ΙΙ Європейських ігор розіграють Іспанія й Португалія.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00