Підсумки клубного сезону для легіонерів збірної України: Роман Безус

Клубний сезон-2018/2019 видався, напевно, найбурхливішим у кар’єрі півзахисника національної збірної України Романа Безуса.

Розпочинав його наш хавбек у складі бельгійського «Сент-Трюйдена», де справедливо вважався одним із лідерів колективу. В одному з поєдинків Роман навіть вивів свою команду на поле в якості капітана. За іронією долі, тим матчем була зустріч у рамках Кубку Бельгії з «Гентом» (1:3), куди Безус перебрався в січні цього року.

Тож клубний сезон для Романа розділився на умовні дві частини. Якщо поглянути на першу, побачимо забиті м’ячі, гольові передачі, травми — навіть вилучення, яке сталося у грі чемпіонату країни проти… «Гента».

Після переїзду до команди, де вже виступали його партнери по збірній України Роман Яремчук та Ігор Пластун, КПД Безуса впав. У 17-ти поєдинках за «Гент» півзахисник відзначився лише одним забитим м’ячем, зате отримав цілих п’ять жовтих карток.

Перспективи на сезон-2019/2020

Можна вважати, що друга частина сезону-2018/2019 стала своєрідним періодом адаптації Романа Безуса до нової команди. На новому витку кар’єри в українця є всі шанси стати важливою складовою «Гента».  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини