Євген Варениця: «Наше завдання-мінімум на Європейських іграх — потрапити до трійки призерів»

У суботу ввечері збірна України з пляжного футболу візьме курс на столицю Білорусі — Мінськ, де відбудуться ІІ Європейські ігри. Там на нашу команду чекає груповий турнір змагань. У групі В суперниками українців стануть збірні Італії, Іспанії та Росії.

Наставник української команди Євген Варениця розповів про мету збірної на престижному турнірі.

«Я задоволений ходом підготовки в Києві. Фізичний та психологічний стан хлопців не викликає жодних нарікань. Я запросив на збори в Гідропарку 12-х виконавців. Головне — нарешті вдалося зібрати всіх найсильніших, включаючи братів Борсуків та Олександра Корнійчука. Ми працювали в режимі дворазових тренувань і зіграли дві товариські зустрічі — з київськими «Гріффіном» (7:2) та «Альтернативою» (6:3). 

У груповому турнірі ІІ Європейських ігор нам протистоятимуть дуже сильні суперники. Збірна Італії — минулорічний переможець Євроліги та шоста команда світового рейтингу. Іспанці грали у фіналі того ж турніру й мають сьомий рейтинг на планеті. Росія взагалі третя. Це серйозні команди з добре підготовленими гравцями. 

Незважаючи на це, опускати руки ми не збираємося, адже в нас також дуже кваліфіковані виконавці. Я поставив завдання-мінімум — потрапити до трійки призерів на турнірі», — сказав Євген Варениця. 

Нагадаємо графік матчів збірної України з пляжного футболу на груповому етапі ІІ Європейських ігор.

25.06.2019   Україна — Італія    18.00

26.06.2019   Іспанія — Україна  18.00

27.06.2019   Україна — Росія     15.30

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини