ЧС-2019 (U-20): останні новини з табору збірної України перед фіналом

Сьогодні збірна України U-20 повернулася до звичного графіку. Тренерський штаб провів із футболістами два теоретичних заняття, де розбирали гру майбутнього суперника — Південної Кореї. Також удень гравці попрацювали в тренажерному залі під наглядом тренера з фізичної підготовки.

Увечері команда провела тренування. Футболісти знову були поділені на дві групи: ті, хто брав участь у півфінальному матчі проти італійців, зробили невеличку пробіжку, розім’ялися й пограли в тенісбол, інші виконували різноманітні ігрові серії з м’ячем.

Фото Андрія Майорова

Завтра головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков та капітан команди Валерій Бондар поспілкуються з представниками мас-медіа на офіційний передматчевій прес-конференції, яка розпочнеться о 15.00 за київським часом у конференц-залі Lodz stadium. На 19.00 (за Києвом) заплановане передматчеве тренування, 15 хвилин якого будуть відкритими для ЗМІ.

Фото Андрія Майорова

Також завтра відбудеться передматчева організаційна нарада, на якій буде визначено, в яких кольорах гратимуть команди.

Додамо, що вирішальний поєдинок за світову корону розпочнеться 15 червня о 19.00 за київським часом. Трансляція фінальної зустрічі відбуватиметься на телеканалі UA: Перший.

Фото Андрія Майорова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини