До уваги вболівальників! Інформація щодо квитків на матч кваліфікації Євро-2020 Україна — Люксембург

Повідомляємо вам, що сьогодні, 9 червня й завтра, 10 червня на сайт партнера Української асоціації футболу, ticketsbox.сom, для продажу надійдуть нові партії квитків на матч національних збірних України й Люксембургу.

Кількість квитків обмежена. Більшість перепусток на цю зустріч уже розкуплено, тож на поєдинку 10 червня, як і на матчі Україна — Сербія, очікується аншлаг.

Уболівальників, які не встигнуть придбати квитки, запрошуємо на перегляд поєдинку Україна — Люксембург на великому екрані, розташованому у фан-зоні, поруч із парком ім. Івана Франка. Перед матчем у фан-зоні виступатиме гурт «ВВ».

Звертаємо вашу увагу на те, що сайт ticketsbox.сom є єдиним офіційним ресурсом, який реалізує квитки на поєдинок Україна — Люксембург. У той же час в Інтернеті можна знайти оголошення про продаж квитків невідомого походження на інших сайтах. Існує серйозний ризик, і це підтверджує досвід окремих уболівальників, які придбали такі квитки на матч Україна — Сербія, що вони можуть бути фальшивими. При спробі потрапити з такими квитками на стадіон їх було вилучено й передано для перевірки правоохоронним органам, а вболівальники не були допущені на «Арену Львів». За фактом продажу цих фальшифок відкрито кримінальне провадження. Тому застерігаємо вас — будьте обережними й не купуйте квитки в третіх осіб чи на інших сайтах.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини