Збірна ветеранів України проведе два матчі на Львівщині

Легенди вітчизняного футболу, об’єднані в збірну України серед ветеранів, 8-го та 9 червня гостюватимуть у Львівській області, де проведуть товариські матчі в Підмонастирі та Рудках, а також підтримають національну збірну України на «Арені Львів» в іграх із Сербією та Люксембургом на шляху до фінальної частини Євро-2020.

 

08.06.2019

ФК «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) — збірна України серед ветеранів. С. Підмонастир, Перемишлянський р-н, Львівська обл. 14.00.

09.06.2019

ФК «Ураган» — збірна України серед ветеранів. М. Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл. 15.00.

Тренерський штаб збірної ветеранів на чолі з Анатолієм Дем’яненком та Володимиром Лозинським закликав під синьо-жовті прапори чи не весь цвіт вітчизняного футболу останніх років. У матчах візьмуть участь Мирон Маркевич, Віталій Рева, Олег Собуцький, Василь Рац, Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Володимир Єзерський, В’ячеслав Свідерський, Богдан Шершун, В’ячеслав Шевчук, Андрій Оксимець, Микола Іщенко, Віталій Самойлов, Євген Левченко, Володимир Бондаренко, Віктор Уляницький та Олексій Бєлік.

Матчі збірної проводяться за підтримки Української асоціації футболу, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

Варто відзначити й суперників наших зіркових ветеранів: у 2018 році «Фенікс-Стефано» став переможцем першості Львівської області серед ветеранів, а «Ураган» посів у цьому змаганні друге місце.

Своїми очікуваннями від цих матчів та планами на майбутнє поділився засновник збірної ветеранів України, віце-президент УАФ, президент АВФУ Олег Собуцький: «Ми завжди раді проводити матчі на Львівщині, це колиска України, яку принагідно вітаю з визначною датою — 125-ю річницею народження футболу. Збірна ветеранів, проводячи турне в підтримку військових у зоні ООС, цими днями триматиме кулаки за нашу національну збірну, підтримавши її на трибунах «Арени Львів» у протистояннях із Сербією та Люксембургом.

За організацію наших ігор у Підмонастирі та Рудках окреме спасибі хочу сказати Мирону Маркевичу. Він, за традицією, обов’язково вийде на поле у складі збірної. Чекаємо на трибунах стадіонів багато глядачів, буде справжнє свято футболу, за яким так скучили наші вболівальники. Що стосується найближчих планів, то ми маємо календар виступів. Плануємо візит на Схід України, до наших військових, на День Конституції завітаємо до Бердичева, у серпні готуємося до поїздки до Канади, де мешкає дуже чисельна громада. Надовго не прощаємося і з Львівщиною — 14 липня на «Арені Львів» проведемо вже традиційний товариський матч зі збірною ветеранів Грузії».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини