Ліга націй: хет-трик Кріштіану Роналду вивів Португалію до фіналу турніру

У півфіналі Ліги націй збірна Португалії, суперник України у відборі Євро-2020, переграла збірну Швейцарії, вийшовши до першого в історії фіналу турніру.

У півфінальному поєдинку Фіналу чотирьох Ліги націй в Порту підопічні Фернанду Сантуша зустрілися з командою Швейцарії. Португальці відкрили рахунок на 25-й хвилині матчу завдяки індивідуальним зусиллям свого капітана — Кріштіану Роналду. Нападник заробив штрафний і виконав свій фірмовий удар. Воротар був безсилий. 1:0.

У другому таймі швейцарці кинулися відігруватися й були винагороджені. На 57-й хвилині арбітр матчу Фелікс Брих після довгих вагань і використання системи VAR призначив 11-метровий. Удар Рікардо Родрігеса був влучним. 1:1.

А далі свій геній знову продемонстрував Роналду. За три хвилини наприкінці поєдинку він встиг двічі засмутити голкіпера Швейцарії й оформити хет-трик, який забезпечив його команді перемогу.

3:1 — Португалія вийшла до фіналу Ліги націй.

Ліга націй. 1/2 фіналу

Португалія — Швейцарія — 3:1 (1:0)

Голи: Роналду (25, 88, 90) — Родрігес (57, пенальті).

Португалія: Патрісіу, Пепе (Фонте, 63), Діаш, Геррейру, Роналду, Бернарду Сілва, Карвалью, Фернандеш (Моутіньо, 90+1), Невеш, Семеду, Феліш (Гедеш, 70).

Швейцарія: Зоммер, Мбабу, Аканджі, Фройлер (Дрмич, 89), Сеферович, Джака, Родрігес, Цубер (Штеффен, 83), Закарія (Фернандес, 72), Шер, Шакірі.

Попереджені: Джака (66), Шер (68), Шакірі (85).

Суперником португальців у фінальному поєдинку Ліги націй стане переможець матчу Нідерланди — Англія, який відбудеться 6 червня в Гімарайнші.

23.03.2019 14:15

Олександр Зінченко: «Завдяки обраній тактиці ми мали перевагу в центрі поля»

Півзахисник національної збірної України Олександр Зінченко поділився...

22.03.2019 15:58

Португалія: представляємо першого суперника збірної України у відбірному циклі Євро-2020

Сьогодні збірна України стартує у кваліфікаційному турнірі першості Єв...