Новини з табору збірної України: переліт до Львова та теплий прийом уболівальників

Близько 18-ї години літак із національною командою України на борту приземлився в аеропорту ім. Данила Галицького у Львові.

Переліт із Харкова минув швидко — зі Сходу на Захід країни збірники дісталися за одну годину 20 хвилин. До столиці Галичини прибули всі 26 гравців, які завершували харківський етап підготовки. 

Фото Павла Кубанова

Теплий прийом від галичан 

В аеропорту на синьо-жовтих чекав теплий прийом уболівальників. Відома своєю палкою любов’ю до головної команди країни галицька публіка зустрічала хлопців національним прапорами, підбадьорливими плакатами та мотивуючими вигуками. Збірники не пройшли осторонь, приділивши увагу своїм фанам — селфі та автографи мали місце. 

Фото Павла Кубанова

Нова резиденція синьо-жовтих 

За 20 хвилин збірна вже прибула до «Гранд-готелю», що розташований у самому серці міста Лева і що на шість днів стане її резиденцією. Сьогодні в денному розпорядку команди залишилися лише вечеря й відпочинок — тренування відбулося вранці. 

Фото Павла Кубанова

А вже завтра на синьо-жовтих чекають передматчеві заходи: прес-конференція головного тренера та гравця збірної (19.00), а також офіційне тренування на «Арені Львів». 

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини