До уваги ЗМІ! Експерт-клуб ТМ Parimatch у Львові

Напередодні нового відбору збірної, до Євро-2020, Українська асоціація футболу та офіційний партнер національної збірної України з футболу ТМ Parimatch започаткували новий інформаційний захід — Експерт-клуб.

У рамках даного заходу журналісти в неформальній атмосфері можуть поспілкуватися з представниками топ-менеджменту українського футболу, відомими гравцями, тренерами, аналітиками та обмінятися думками про перспективи головної команди.

Чергове засідання Експерт-клубу відбудеться 8 червня у Львові в готелі Bankhotel (вул. Листопадового чину, 8). Початок — об 11.00.

Тема — обговорення виступів збірної України у відборі до Євро-2020 (матчі проти Португалії, Люксембургу та Сербії) та майбутнього протистояння з Люксембургом.

Експертами заходу будуть голова Комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич, відомий футболіст та тренер юнацької збірної U-17 Володимир Єзерський, екс-гравець національної збірної команди України В’ячеслав Шевчук, ветеран львівських «Карпат» Степан Юрчишин, представник TM Parimatch Вадим Місюра та спеціальні гості з боку Української асоціації футболу.

Запрошуємо журналістів до висвітлення цієї події. Заявки на акредитацію надсилати на електронну пошту [email protected].

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини