Перехідні матчі за місця в першій лізі: враження тренерів-переможців

Уже після перших перехідних матчів за право наступного сезону грати в першій лізі було практично знято з порядку денного питання про переможців раунду.

І, за великим рахунком, матчі-відповіді стали звичайнісінькою формальністю. Хіба що футболісти «Металурга», вигравши у Волочиську з мінімальним рахунком, хоч якось реабілітувалися за розгромну домашню поразку. На прохання офіційного сайту УАФ своїми враження від перехідних поєдинків поділилися керманичі клубів-переможців.

Олександр Кирилюк («Черкащина-Академія»):

— Необхідно віддати належне моїм підопічним, які у найвідповідальніший момент, після прикрої поразки в заключному матчі групового турніру від «Вереса», у поєдинках із «Сумами» діяли злагоджено, продемонстрували все, на що здатні, й заслужено підвищилися в класі. Передусім, далася взнаки наша перевага у фізичній підготовці, що дозволяло у ключові моменти додавати обертів, до чого «містяни» виявилися не готові.

Але спочивати ніколи й уже треба думати про нові випробування. Тим паче, що не тільки у мене, а й у п’ятьох футболістів закінчилися контракти. І це неабияк турбує, бо у «Черкащини-Академії» дуже коротка лава запасних, адже весь тягар боротьби на своїх плечах винесли 12—13 виконавців. Отже, треба серйозно підсилюватися. Також ще невідомо, де «Черкащина-Академія» прийматиме суперників, адже газон на стадіоні в Білозір’ї — штучний, а згідно з регламентом, у першій лізі грати на ньому заборонено.

Андрій Донець («Агробізнес»):

— Наша переконлива звитяга в першому матчі в Запоріжжі не повинна була вводити в оману. «Металург» — кваліфікована, боєздатна команда, просто, на відміну від суперника, ми реалізували практично всі свої гольові моменти. Важливо, що мої підопічні не розслабилися й дуже відповідально поставилися до матчу-відповіді. І хоча в рівній боротьбі поступилися, але з рахунком, який нас влаштовував. Як на мене, то саме накопичений досвід виступів у першій лізі й допоміг нам уникнути проблем з амбітними «металургами» й зберегти прописку. Тепер слід ретельно попрацювати над помилками. Сподіваюся, що в майбутньому ми обійдемося без нервових втрат у перехідних матчах. Тим паче, що клубне керівництво робить усе, аби ми прогресували.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини