Молодіжна збірна Ізраїлю — перший фіналіст Турніру Валерія Лобановського

У півфінальному поєдинку ізраїльтяни в серії пенальті обіграли однолітків зі збірної Болгарії.

Турнір Валерія Лобановського розпочався із драматичного поєдинку на НТК ім. В. Баннікова. Збірна Ізраїлю протягом більшої частини матчу виглядала більш організовано, однак доволі курйозний гол зі штрафного у виконанні Юрукова подарував перевагу болгарам. Ще протягом першого тайму ізраїльтяни могли забивати, однак голкіпер суперників Наумов здійснив декілька сейвів, а ще одного разу балканців врятувала стійка.

Фото прес-служби УАФ

У другому таймі номінальні господарі ще сильніше притисли суперників до їхніх воріт і, втративши чимало нагод, усе ж переломили хід зустрічі на 86-й хвилині, коли Арад реалізував 11-метровий. Після цього середземноморці мали одразу чотири моменти для того, аби завершити зустріч, однак їм не вистачило точності.

У підсумку сильнішого довелося визначати в серії пенальті, де ключовим став постріл болгарина Борюкова в поперечину. Таким чином, 5 червня у фіналі турніру збірна Ізраїлю зустрінеться із переможцем матчу Україна — Кіпр.

Турнір Валерія Лобановського. Півфінал

Ізраїль (U-21) — Болгарія (U-21) — 1:1 (0:1), по пен. — 5:4

Голи: Арад (86, з пенальті) — Юруков (19).

Серія пенальті: 0:1 — Крутцев, 1:1 — Шломо, 1:2 — Чандуров, 2:2 — Халайла, 2:3 — Петков, 3:3 — Алмог, 3:3 — П. Хрістов (воротар), 3:3 — Арад (поперечина), 3:4 — Дімітров, 4:4 — Лакао, 4:4 — Борюков (поперечина), 5:4 — Наджар.

Ізраїль: Цур, Шломо, Карзев (Гроппер, 66), Барібо (Ашкеназі, 46), Алмог, Даса (Халайла, 46), Гурфінкель (Наджар, 82), Йосеффі (Савір, 82), Арад (к), Кохен Гертель (Лакао, 82), Альтман (Кохен, 66).

Болгарія: Наумов (к), А. Хрістов (Петков, 46), Томбак, Антов, Крутцев, Ковачев (Дімітров, 46), П. Хрістов, Лясков (Найденов, 46), Юруков (Чандуров, 88), Теменужков (Борюков, 72), Котев (Тілев, 64).

Попереджені: Барібо — Ковачев, А. Хрістов, Петков.

Арбітр: В. Новохатній (Київ).

3 червня. Київ. НТК ім. В. Баннікова.

28.05.2021 20:05

Переможцем Турніру Валерія Лобановського стала молодіжна збірна Узбекистану

У вирішальному поєдинку змагань молодіжна збірна України нічого не зум...

28.05.2021 11:00

Турнір Лобановського. Збірна України боротиметься за перемогу у змаганнях у матчі з Узбекистаном

Сьогодні на НТК ім. В. Баннікова відбудеться заключний матч Турніру Ло...

27.05.2021 20:12

Турнір Валерія Лобановського. Збірна Узбекистану з мінімальним рахунком перемогла команду Азербайджану

Мінімальна перемога узбекистанців дозволяє збірній України поборотися...

26.05.2021 21:51

Руслан Ротань: «Ніколи не можна опускати руки. Ми будемо боротися»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував...