Євро-2020: збірна Люксембургу в спарингу з Мадагаскаром врятувалася на останніх хвилинах

Збірна Люксембургу, суперник збірної України у кваліфікації Євро-2020, у домашньому товариському матчі  з Мадагаскаром на стадіоні «Жозі Бартель» зуміла відігратися в майже безнадійній ситуації.

Підопічні Люка Хольца провели цей матч, готуючись до відбірних поєдинків Євро-2020 проти Литви та України.

Господарі відкрили рахунок уже на 2-й хвилині — відзначився Венсан Тілль. Однак гості перехопили ініціативу й до 62-ї хвилини тричі засмутили воротаря люксембурзької команди.

Здавалося, перемога в мадагаскарців уже в кишені. Однак підопічні Люка Хольца зуміли врятувати матч у майже безнадійній ситуації. Вахід Селімович і Лоран Жан у компенсований час вирівняли становище. У підсумку — 3:3, неймовірне завершення товариського поєдинку.

02.06.2019. Товариський матч

Люксембург — Мадагаскар —3:3 (1:2)

Голи: Тілль (2), Селімович (90), Жан (90) — Воаві (35), Андріатсіма (37), Андріаматсіноро (62).

25.03.2019 11:37

На стадіоні в Люксембурзі збірну України підтримає більше тисячі вболівальників

Під час матчу відбору на Євро-2020 на стадіоні «Жозі Бартель&raq...

24.03.2019 17:29

Люксембург: представляємо суперника збірної України у другому матчі кваліфікації Євро-2020

Після нічиєї в Лісабоні з Португалією збірній України в понеділок прот...

17.03.2019 13:02

Євро-2020. 19 березня збірна Люксембургу зіграє товариський матч із бельгійським «Сент-Жиллуазом»

Збірна Люксембургу в рамках підготовки до відбору на Євро-2020 проведе...