Новини з табору збірної України: швидкісно-силові вправи, ігрові серії, тактичні завдання

Сьогодні ввечері національна команда провела перше тренування в повному складі. У занятті взяли участь усі 25 гравців, викликаних на збір. 

Відновлювальні процеси залишилися в минулому — тепер уся робота будується навколо підготовки до відбірних матчів Євро-2020 із Сербією та Люксембургом. 

Фото Павла Кубанова

На початку тренування частина збірників виконала швидкісно-силові вправи, а згодом уся команда взяла активну участь в ігрових серіях. Робота була інтенсивна: нині тренерський штаб приділяє чимало уваги тактиці та відновленню в пам'яті структури гри. 

Фото Павла Кубанова

Що приємно і що одразу впадає в око — усі футболісти без винятку працюють натхненно й завзято. Кожен прагне довести головному тренеру, що саме він заслуговує захищати честь України в найближчих дуже відповідальних матчах. 

Ледь помітна втома на обличчях виконавців, яку повністю перекриває задоволення від сконцентрованої та цікавої роботи, — яскрава ілюстрація завершення першого спільного заняття головної команди країни. 

Фото Павла Кубанова

Завтра синьо-жовті тренуватимуться на «Металісті» з 18-ї, а о 17.30 головний тренер Андрій Шевченко дасть на цьому харківському стадіоні прес-конференцію. 

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини