ЧС-2019 (U-20): збірна України посіла перше місце у своїй групі на мундіалі!

Зігравши внічию зі збірною Нігерїї, команда Олександра Петракова випередила всіх суперників у своєму квартеті.

На матч проти Нігерії збірна України виходила в статусі учасника 1/8 фіналу. Підсумок цього протистояння мав лише визначити, з якого місця синьо-жовті вийдуть до плей-офф. А щоб виграти свою групу, підопічним Олександра Петракова достатньо було зіграти й унічию.

У порівнянні з минулими матчами наставник синьо-жовтих у стартовому складі зробив одразу сім замін. Поєдинок українці почали обережно, насамперед турбуючись про безпеку своїх воріт. І це себе виправдало, за весь перший тайм нігерійці майже не турбували Андрія Луніна. Але за першої ж нагоди синьо-жовті намагалися тікати у швидкі контратаки. Та з точністю й кількістю ударів проблеми були й у нашої команди. Однак уже перший постріл по воротах суперника завершився забитим м'ячем. На 30-й хвилині Кащук пролетів правим флангом і навісив до штрафного, де почуттям голу відзначився Сікан, головою вразивши ціль. 0:1.

Фото fifa.com

Біля наших воріт, в принципі, усе було спокійно до 45-ї хвилини. Але в ігровому зіткненні арбітр зустрічі вгледів фол із боку Сафронова. Пенальті. На радість українським шанувальникам футболу, Лунін виграв дуель у Тіджані.

Другий тайм також розпочався з неприємностей у наших воріт. Допомогла нігерійцям система VAR. Після перегляду епізоду арбітр вирішив, що Попов зіграв рукою у своєму штрафному. Цього разу Лунін програв дуель тому самому Тіджані. 1:1.

Після цього гра збірної України трохи зіпсувалася. Команда почала надто близько притискатися до своїх воріт. І хоча дуже вже великих неприємностей нігерійці не створили, напруга була високою. Але поступово, багато в чому завдяки Булеці, який вийшов на заміну, в українців почали виходити контрвипади, часом дуже перспективні. Так гра й добігла фінішу, що дозволило команді Олександра Петракова посісти перше місце у своїй групі. Матч 1/8 фіналу на неї чекає 3 червня в місті Тихи.

ЧС-2019 (U-20). Груповий турнір. 3 тур

НігеріяУкраїна1:1 (0:1)

Голи: Тіджані (51, з пенальті) Сікан (30). На 45+1-й хвилині Тіджані не реалізував пенальті (воротар).

Нігерія: Оремаде, Рабиу, Ідо (к), Салавудін, Огбу, Офоборх, Мікаель, Окон, Маканджула (Елету, 87), Еффіом (Оффіа, 74), Тіджані (Сор, 90+2).

Запасні: Огундаре, Заккала, Озорнфавор, Деле-Башіру, Адамс, Емека, Мухаммад.

Тренер: Поль Ейгбогун.

Україна: Лунін, Бескоровайний, Бондар (к), Попов, Снурніцин (Корнієнко, 46), Сафронов, Дришлюк, Чех, Кащук, Сікан (Булеца, 46), Устименко (Супряга, 72).

Запасні: Кучерук, Різник, Веремієнко, Цітаішвілі, Хахльов, Мусолітін, Конопля.

Тренер: Олександр Петраков.

Арбітр: Фернандо Рапалліні (Аргентина).

Попереджені: Тіджані (36), Еффіом (56) — Снурніцин (5), Попов (50).

30 травня. Бельсько-Бяла. Міський стадіон.

0

До плей-офф виходять по дві кращі команди кожного квартету та чотири з шести кращих збірних серед тих, що посядуть треті місця.

15.06.2020 11:00

Тріумфу — рік: у 2019-му збірна України U-20 стала чемпіоном світу!

Сьогодні — рівно рік із того дня, коли збірна України вигра...

27.12.2019 16:12

2019: підсумки року для юнацької збірної України U-20

Це була неймовірна крапка в біографії цієї юнацької збірної України, я...

16.12.2019 22:59

«Вечір чемпіонів». 1 000 000 доларів преміальних для збірної України U-20 за перемогу на чемпіонаті світу!

Історичне досягнення всього українського футболу, кубок чемпіонів світ...

31.07.2019 15:04

Двоє українських чемпіонів світу ввійшли до списку можливих проривів сезону-2019/2020 за версією УЄФА

Офіційний сайт УЄФА запропонував своїм авторам зі всієї Європи скласти...