ЧС-2019 (U-20): вивчення Нігерії та синій комплект форми на останній матч у групі

Передматчевий день збірної України U-20 традиційно розпочався з теорії, на якій тренерський штаб розбирав гру майбутнього суперника — Нігерії.

Після цього команда вирушила на тренувальне поле спортивного комплексу «Рекорд» і провела передігрове тренування, в якому взяли участь усі футболісти. Саме поле було вологим, адже дощова погода так і тримається в Бельсько-Бялі.

Фото Андрія Майорова

На початку тренувальної сесії наставник українців Олександр Петраков ще раз наголосив на важливості перемоги в завтрашньому матчі й закликав усіх гравців бути готовими вийти на футбольне поле. Саме ж тренування розпочалося із вправ на розігрів м’язів та на рухливість і реакцію. Потім перейшли до награвання різноманітних тактичних схем. Відзначимо, що за заняттям спостерігали українські тренери, що проходять навчання на PRO-диплом УЄФА, завтра вони також відвідають гру Нігерія — Україна.

Після відпочинку для футболістів було проведено ще одне теоретичне заняття, а ввечері на команду очікує спільний перегляд фінального матчу Ліги Європи «Челсі» — «Арсенал».

Фото Андрія Майорова

Сьогодні також відбулася передматчева організаційна нарада з представниками команд та ФІФА. На ній були визначені кольори, в яких гратимуть збірні, а також обговорені організаційні питання. Завтра збірна України на стадіоні Belsko-Biala гратиме в синьому комплекті, а нігерійці — у зелено-білому. Арбітр завтрашнього матчу — Фернандо Рапалліні (Аргентина), асистенти арбітра — Дієго Бонфа та Габріель Чаде (обидва — Аргентина). Резервний арбітр — Пасіфікує Ндабіхавенімана (Бурунді).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини