Руслан Маліновський: «Найважливіше, що ми маємо команду, яка може вирішувати великі завдання»

Після прибуття до розташування національної команди чемпіон Бельгії та півзахисник синьо-жовтих поспілкувався з прес-службою національної команди.

— Руслане, вітаємо у збірній! Після класного чемпіонського сезону зайве запитувати, з яким настроєм ти приїхав?

— Звичайно, сезон — чудовий! Це те, чого прагнуть усі футболісти й усі команди — стати чемпіонами. Дуже гарний сезон! У збірну завжди дуже приємно приїжджати. До того ж погода сонячна, чудові умови для тренування, тож будемо з натхненням готуватися до найближчих ігор.

— Як провів заключні дні в «Генку» перед поїздкою до збірної?  

— Святкували три дні четверте чемпіонство в історії! Потім була заключна гра, після якої всім побажали гарної відпустки, добре відпочити, а збірникам — удачі в найближчих матчах.

— Сьогодні для тебе перше тренування. Чи встиг трохи відпочити після святкування?

— Так, було кілька днів, які провів із сім’єю. Справді, відпочинку потребував, адже було стільки ігор, матчі збірних… Сезон — без пауз, взагалі ніяких вихідних. Але уже відновився, головне — емоційно. Відпочив, психологічно розвантажився, повен сил та енергії працювати.

— Попереду важливі матчі. Сербія — один із ключових суперників у боротьбі за вихід на Євро-2020. Які передчуття перед цим матчем?

— Буде важка гра. Але ми маємо зіграти так, як ми вміємо, а там уже буде видно, яким буде результат у кінці матчу. У нас хороша команда, кваліфікований склад, всі знають, що робити. Тренерський штаб у будь-якому разі покаже, як ми повинні грати з опонентом. Найважливіше, що в нас є команда, яка може на даний момент вирішувати великі завдання. Нам треба налаштовуватися лише на перемогу. Зрозуміло, що ця гра буде непростою для нас, тож треба готуватися дуже серйозно.

— Зараз багато трансферних чуток, це не відволікає від роботи?

— Так це ж лише в Інтернеті пишуть, жодної конкретики на даний момент немає. Мені ще слід вирішити всі питання з клубом, тому зараз немає навіть що коментувати. Це все інформація з Інтернету, яку поменше треба читати.  

Олександр Гливинський, прес-секретар національної команди

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини