«Арена Львів» готова до приїзду національної збірної України

У червні увагу всіх українських шанувальників футболу буде прикуто до столиці Галичини, де на «Арені Львів» головна команда країни прийматиме у відбірних матчах чемпіонату Європи збірні Сербії та Люксембургу.

Пригадується, коли підопічні Андрія Шевченка проводили тут свій попередній офіційний поєдинок, зі словаками в Лізі націй у вересні 2018 року, то в учасників були претензії до якості газону. Директор «Арени Львів» Юрій Майборода переконаний, що тепер незадоволених уже не буде. Адже завдяки найсучаснішим нідерландським технологіям у березні на штучну основу було постелено новий натуральний газон, і він перебуває в ідеальному стані.

«Арену Львів» було зведено до Євро-2012, і старий газон уже потребував заміни, — зазначив Юрій Майборода. — Завдяки підтримці керівництва УАФ, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства фінансів України, місцевих владних структур усі роботи проходили згідно із запланованим графіком. Із державного бюджету було виділено 7 млн грн, ще 1,5 млн довелося позичати, оскільки березень — не найкращий час для росту трави, тож довелося її гріти спеціальними освітлювальними установками».

Залишився задоволеним виконаними на «Арені Львів» роботами й голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко, який також активно долучився до цього процесу. На його думку, новий газон відповідає всім вимогам, і тепер на «Арені Львів» можна проводити офіційні матчі не тільки підопічних Андрія Шевченка, а й жіночої збірної, представників інших вікових груп. Є сподівання, що саме тут прийматимуть своїх суперників і кращі місцеві футбольні команди.

Залишається повідомити, що новий газон «Арени Львів» за належної експлуатації може прослужити до 10-ти років.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини