Перша ліга. «Колос», «Волинь» і «Металіст 1925» продовжують визначати «третього зайвого»

В уїк-енд увага була прикута до протистоянь у Дніпрі, Луцьку та Харкові. Сьогоднішній поєдинок «Металіста 1925» з «Інгульцем» був перенесений ще з 23-го туру, а у 29-му турі слобожанам три очки дісталися без боротьби, бо «Зірка» знялася зі змагань.

Звичайно, згідно з рейтингом, центральним слід визнати матч у Дніпрі, де «містяни», що достроково вибороли путівку до елітного дивізіону, приймали «Колос» — головного претендента на участь у перехідних поєдинках з одним з аутсайдерів Прем’єр-ліги.

Заради справедливості слід сказати, що «Дніпро-1» останнім часом дещо пригальмував, тоді як ковалівці зуміли подолати певну ігрову кризу й у травні знову демонструють видовищний футбол. До того ж, за винятком дискваліфікованого Олексія Зозулі, керманич «Колоса» Руслан Костишин міг розраховувати на всіх ключових виконавців. Гості передусім подбали, аби господарі не користувалися своєю грізною зброєю — фланговими атаками. І за першої нагоди вдавалися до стрімких контрвипадів. Додав їм натхнення й швидкий гол — на 11-й хвилині Олег Ільїн відкрив рахунок. Дніпряни, в яких відзначався активністю Орест Кузик, оговталися доволі швидко завдяки вмілому контролю м’яча в середній зоні. На 29-й хвилині Сергій Логінов змусив ковалівців розпочати з центра поля. 1:1. А перед самою перервою Олександр Назаренко вивів дніпрян уперед. На зустрічних курсах розгорталися події й другому таймі. Останнє слово було за досвідченим півзахисником господарів Олексієм Чичиковим. 3:1.

А в Луцьку амбітна «Волинь», що виграла шість з останніх восьми поєдинків, з’ясовувала стосунки з «Рухом», який навесні в гостях завдав поразки командам із чільної групи — «Колосу», «Авангарду» й зіграв унічию з фіналістом Кубку України, «Інгульцем». Уже в дебюті стало зрозуміло, що галичани добре налаштувалися й на звітний поєдинок. Вони переважали лучан у швидкості, що допомагало їм ефективно діяти у відборі. На 15-й хвилині після передачі Назара Вербного Богдан Бойчук змусив капітулювати воротаря «Волині» Віталія Неділька. Лише наприкінці матчу ігрова перевага лучан сумнівів не викликала, і вже в компенсований час вони домоглися свого: Младен Бартулович реалізував пенальті й врятував господарів від поразки. 1:1.

Після нічиєї в минулому турі в Івано-Франківську футболісти «Металіста 1925» прекрасно усвідомлювали, що тепер їм, аби ще розраховувати на підвищення в класі, слід не тільки виграти свої два матчі, але й сподіватися на осічку когось із основних конкурентів — «Колоса» чи «Волині». Проте початок матчу був за гостями, які матеріалізували свою ігрову перевагу в забитий Олександром Акименком гол. Слобожанцям уже нічого не залишалося, як додати обертів, активніше пресингувати, й на 22-й хвилині Владислав Кравченко вирівняв становище. А через тринадцять хвилин господарі залишилися в меншості — з поля було вилучено Олександра Жданова. Незважаючи на зусилля суперників, рахунок у другому таймі не змінився. 1:1.

Отже, лише в заключному турі визначиться, хто складе компанію «Дніпру-1» на п’єдесталі пошани. Зустрічаються «Колос» — «Оболонь-Бровар», «Гірник-Спорт» — «Волинь», «Авангард» — «Металіст 1925».

4

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня 2018 року ФК «Кобра» (Харків) виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.

За невиконання рішення ДК ФІФА від 18 вересня 2017 року з ФК «Волинь» (Луцьк) знято шість турнірних очок.

Згідно з рішенням Ради ліг від 5 квітня 2019 року ФК «Зірка» (Кропивницький) виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 11 квітня 2019 року ФК «Суми» (Суми) зараховується технічна поразка (0:3) за неявку команди на матч без поважної причини, а команді «Агробізнес» (Волочиськ) — технічна перемога (3:0).

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...

22.03.2024 12:00