Французький «Ліон» учетверте поспіль виграв жіночу Лігу чемпіонів

Футболістки французького «Ліона» у фінальному поєдинку жіночої Ліги чемпіонів розгромили іспанську «Барселону» й ушосте у своїй історії стали володарками трофея.

Незмінний учасник останніх трьох фіналів жіночої Ліги чемпіонів, французький «Ліон», боровся за почесний трофей учетверте поспіль. Його суперником на стадіоні «Ференцварош» у Будапешті була іспанська «Барселона». У півфіналі іспанки у двоматчевому протистоянні здолали мюнхенську «Баварію» (1:0, 1:0), «Ліон» же в 1/2 фіналу виявився сильнішим за лондонський «Челсі» (2:1, 1:1).

У фіналі запеклого протистояння не вийшло. Французькі футболістки легко здолали опір своїх суперниць. Чотири м'ячі влетіли у ворота «Барселони», на що іспанки змогли відповісти лише одним. У складі «Ліона» хет-триком відзначилася Ада Хегерберг. Ще один гол — на рахунку Дженіфер Марожан.

Жіноча Ліга чемпіонів. Фінал

«Ліон» — «Барселона» — 4:1 (4:0)

Голи: Марожан (5), Хегерберг (14, 19, 30) — Ошоала (89).

Нагадаємо, що єдиний український учасник жіночої Ліги чемпіонів, київський «Житлобуд-1», завершив боротьбу на етапі 1/16 фіналу. Підопічні Валентини Котик поступилися шведському «Лінчопінгу» (1:6, 0:4).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
11.09.2025 21:31

Українські жіночі клуби, «Ворскла» та «Колос», провели матчі Ліги чемпіонів та Кубку Європи

Сьогодні, 11 вересня українські жіночі клуби — полтавська &laquo...

31.08.2025 13:40

Українські клуби дізналися своїх суперників у жіночих Лізі чемпіонів та Кубку Європи

Сьогодні в Ньйоні відбулося жеребкування 3-го відбірного раунду жіночо...

30.08.2025 21:30

Жіноча Ліга чемпіонів. «Ворскла» вийшла в третій раунд відбору, «Металіст 1925» припинив боротьбу

У сезоні-2025/2026 утретє в історії Україну в жіночій Лізі чемпіонів п...

Підписатися на новини