Дівоча збірна Німеччини WU-17 стала чемпіоном Європи 2019 року

У фіналі Євро-2019 (WU-17) дівоча збірна Німеччини в серії пенальті переграла команду Нідерландів і стала чемпіоном Старого Світу.

У фінальному поєдинку дівочого чемпіонату Європи 2019 року в болгарській Албені сьогодні зійшлися збірні Німеччини та Нідерландів. В 1/2 фіналу німкені здолали португальську команду (2:0), а голландки виявилися сильнішими за іспанок (3:1).

Фінальний матч пройшов у запеклій боротьбі. У першому таймі суперниці обмінялися голами. Спочатку Софі Вейдауер на 19-й хвилині вивела німецьку команду вперед, але вже за дві хвилини Нікіта Тромп відновила рівновагу — 1:1.

Друга половина гри ситуації на полі не змінила, і справа дійшла до серії 11-метрових, вправнішими у виконанні яких виявилися саме юні німкені — 3:2.

Таким чином, дівоча збірна Німеччини WU-17 — чемпіон Європи 2019 року.

Чемпіонат Європи-2019 (WU-17). Фінал

Німеччина (WU-17) — Нідерланди (WU-17) — 1:1 (по пен. — 3:2)

Голи: Вейдауер (19) — Тромп (21).

Нагадаємо, що дівоча збірна України WU-17 у цьогорічній європейській першості зупинилася на стадії відбірного раунду. Підопічні Валерія Паламарчука не змогли пробитися до еліт-раунду відбору. У групі 1 вони послідовно поступилися Данії (0:2) та Чехії (0:4), а перемога над Фарерськими островами (4:1) в останньому поєдинку вже нічого не могла змінити. Наші дівчата посіли лише третє місце у своєму квартеті й завершили змагання.

25.04.2024 16:00

Сергій Сапронов: «Сумнівний пенальті не вибив нас із колії»

Дівоча збірна України WU-16 повернулася з Боснії і Герцеговини, де ста...

24.04.2024 13:00

WU-16: дівочу збірну України привітали на Закарпатті з перемогою на Турнірі розвитку УЄФА (фото)

22.04.2024 13:13

WU-16: дівоча збірна України стала переможцем Турніру розвитку УЄФА в Боснії і Герцеговині

Дівоча збірна України WU-16 завершила виступ на Турнірі розвитку...

20.04.2024 13:57

WU-16: дівоча збірна України здобула другу перемогу на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 продовжила виступ на Турнірі розвитку...