Перша ліга. «Дніпро-1» здобуває путівку до УПЛ, а «Інгулець» знову тішить видовищним матчем

Звітний тур розпочався протистоянням у Петровому, де «Інгулець», для якого це була остання перевірка сил перед фіналом Кубку України, приймав київську «Оболонь-Бровар».

Умови диктували господарі, але вже перший удар у площину їхніх воріт виявився результативним. Легіонер «пивоварів» Араміс Кузін покарав оборону «Інгульця» за недбалість, із близької відстані влучно пробивши в дальній кут. До речі, саме цей нападник забивав «Інгульцю» й у першому колі. І це ж треба, аби, з'явившись біля воріт господарів удруге аж за 12 хвилин, гості забили знову! Ігор Мединський вдало зіграв на добиванні, коли м'яч після удару невгамовного Кузіна влучив у поперечину. 0:2.

Утім, такий перебіг подій не вибив підопічних Сергія Лавриненка з колії. Завдяки вдало проведеним у другому таймі замінам господарі почали частіше контролювати м’яч та, головне, заграли швидше й різноманітніше. «Пивоварам» довелося захищатися  великими силами, але це їх не врятувало. Нагадав про себе бомбардир «Інгульця» Олександр Акименко, який на 72-й хвилині відквитав один м’яч. Ще за 10 хвилин у штовханині біля воріт киян Олександр Кучеренко примудрився влучно пробити низом. 2:2. А вже в компенсований час господарі скористалися чисельною перевагою, і після передачі Акименка екс-гравець «Оболоні-Бровар» Олександр Козак забив переможний м'яч.

«Уже вдруге поспіль «Інгулець» бере участь у матчі, який, без сумніву, стане окрасою поточної першолігової першості, — відзначив головний тренер команди з Петрового Сергій Лавриненко. — Але якщо в попередньому турі в Дніпрі ми упустили перемогу, то цього разу, продемонструвавши характер і цілеспрямованість, відсвяткували супервольову вікторію. Упевнений, вона нам стане в пригоді при підготовці до фінального кубкового поєдинку».

З-поміж суботніх матчів, звичайно, в епіцентрі уваги було протистояння в Івано-Франківську, де футболісти «Дніпра-1» могли достроково оформити путівку до елітного дивізіону. Для цього їм достатньо було зіграти внічию з місцевим «Прикарпаттям». Проте господарі, які в черговий раз продемонстрували свою бійцівську вдачу, були іншої думки. Знову в ударі були бомбардири іванофранківців Ярослав Конкольняк та Богдан Оринчак, які змусили капітулювати воротаря гостей Андрія Кліщука. А Роман Барчук та Роман Дитко довели рахунок до розгромного. 4:0. Підопічні Дмитра Михайленка не програвали 15 турів поспіль — і ось, такий конфуз…

Утім, «Металіст 1925», не втримав у компенсований час перемогу в Горішніх Плавнях і тому навіть у кращому випадку вже не зможе піднятися вище другого місця. Отже, із підвищенням у класі, «Дніпро-1»!

Тим часом продовжує тішити своїх шанувальників «Волинь», яка здобула вольову перемогу в Миколаєві. Підопічні Андрія Тлумака все ближче до п’єдесталу пошани, що дозволить їм зустрітися в перехідних матчах з одним із аутсайдерів елітного дивізіону.

4

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня 2018 року ФК «Кобра» (Харків) виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.

За невиконання рішення ДК ФІФА від 18 вересня 2017 року з ФК «Волинь» (Луцьк) знято шість турнірних очок.

Згідно з рішенням Ради ліг від 5 квітня 2019 року ФК «Зірка» (Кропивницький) виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 11 квітня 2019 року ФК «Суми» (Суми) зараховується технічна поразка (0:3) за неявку команди на матч без поважної причини, а команді «Агробізнес» (Волочиськ) — технічна перемога (3:0).

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...