Збірна України з пляжного футболу перемогла команду Португалії й продовжить боротьбу за перепустку на Всесвітні пляжні ігри

У першому матчі змагань за п'яте-восьме місця відбірного турніру Всесвітніх пляжних ігор підопічні Євгена Варениці перемогли збірну Португалії й тепер боротимуться за останню путівку до Сан-Дієго.

Після поразки у чвертьфіналі синьо-жовті втратили шанс отримати пряму перепустку на всесвітній форум. Тож наша команда мала боротися за останню путівку на змагання в американському Сан-Дієго у турнірі за п'яте-восьме місця.

І з першою частиною завдання українці успішно впоралися. Сьогодні в іспанському Салоу вони переграли третю команду світового рейтингу, збірну Португалії, із рахунком 5:3.

У першому періоді підопічні Євгена Варениці двічі засмутили своїх суперників (Пачев, Зборовський), пропустивши при цьому лише один м'яч. Друга 12-хвилинка виявилася «сухою». А от у третьому періоді збірна України збільшила свою перевагу. Спочатку Зборовський та Андраде забили по м'ячу, і рахунок став 3:2 на користь українців. А потім до роботи взялися Медвідь і Макеєв, які довели перевагу синьо-жовтих до трьох м'ячів. Португальці спромоглися лише на те, аби скоротити відставання, і поєдинок завершився на користь України — 5:3.

Кваліфікаційний турнір Всесвітніх пляжних ігор. Матчі за 5—8 місця

Україна — Португалія — 5:3

Голи: Пачев (4), Зборовський (7, 28), Медвідь (30), Макеєв (33) — Бельшіор (5), Андраде (29), Мартіньш (36).

Україна: Неруш, Сидоренко, Войток, Зборовський, Медвідь, Щериця, Хижняк, Макеєв, Пачев, Глуцький, Войтенко, Пашко.

Попереджені: Бельшіор (29), Сантуш (36).

В іншому поєдинку турніру за п'яте-восьме місця збірна Білорусі здолала Францію також із рахунком 5:3. Завтра українці з білорусами в очному протистоянні вирішать долю п'ятого місця на Всесвітніх пляжних Ігри у США. Воно надає право зіграти у стиковому матчі за останню перепустку на турнір у Сан-Дієго з командою з Південної Америки.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00