Завершився турнір пам'яті Валерія Лобановського, де перемогла команда школи, в якій навчався Метр і яка носить його ім'я

11 травня в Києві відбулося урочисте закриття змагань фінальної частини турніру пам'яті Валерія Лобановського серед команд середніх шкіл столиці України, які було організовано фізкультурно-оздоровчим центром «Голосієво» та Федерацією футболу України.  

13 травня 2002 року назавжди залишиться одним із найтрагічніших днів в історії київського «Динамо», коли пішов із життя видатний тренер та Герой України. В дні пам’яті, коли ми згадуємо Валерія Лобановського, у столиці пройшов футбольний турнір на його честь.

За підсумками матчів, які проходили з 15 квітня по 11 травня і в яких узяли участь представники вісьми столичних шкіл, були виявлені переможці змагань. Почесне третє місце дісталося школі № 130, яка перемогла гравців зі школи № 37 із рахунком 4:1. У вирішальній грі з таким самим рахунком команда школи № 319, на базі якої відкрився новий футбольний майданчик зі штучним покриттям, перемогла команду школи № 110. Цікаво, що тріумфатором турніру стала команда зі школи, в якій навчався Валерій Лобановський і яка носить його ім'я.

Фото прес-служби ФФУ

Приз кращому гравцю турніру отримав представник команди переможців, переселенець із Севастополя Микита Джамаль. Кращим воротарем було визнано учня школи № 130 Іллю Недоступа, кращим бомбардиром став Денис Козьма зі школи № 319.

Цьогоріч турнір відбувся вдруге поспіль. Його учасники отримали медалі, кубки, цінні призи та футбольні м'ячі від Федерації футболу України. На футбольний майданчик також завітали групи підтримки команд та однокласники Валерія Васильовича Лобановського, які навчалися разом із ним у 319-й школі, — Валентин Когут, Володимир Зуєв, Леонід Пушанко.

Фото прес-служби ФФУ

На урочистій церемонії закриття турніру з вітальним словом до його учасників звернулися перші віце-президенти ФФУ Вадим Костюченко та Олег Протасов і директор фізкультурно-оздоровчого центру «Голосієво» Олександр Музика.