Фінал Кубку України: інформація для представників ЗМІ

Напередодні фінального поєдинку Кубку України сезону-2018/2019 на представників мас-медіа очікує низка подій.

Вирішальний двобій між футбольними клубами «Шахтар» (Донецьк) та «Інгулець» (Петрове) відбудеться в середу, 15 травня на запорізькій «Славутич-Арені» (початок — о 21.00).

Акредитація ЗМІ

Представники ЗМІ, які бажають узяти участь у висвітленні фінального матчу, мають бути зареєстровані в електронній базі на сайті Федерації футболу України https://ffu.ua/accreditation та подати заявку на акредитацію.

Контакти: +380 97 294 25 40, +380 97 962 18 08, [email protected]

Передматчеві медіа-активності

14 травня, за день до фіналу, ФК «Інгулець» проведе свої передматчеві активності для представників засобів масової інформації. О 16.30 у конференц-залі «Славутич-Арени» розпочнеться прес-конференція головного тренера команди з Петрового Сергія Лавриненка, після якої відбудеться тренування колективу, що буде повністю відкритим для журналістів (початок — о 17.00).

Видача акредитацій

Отримати акредитації представники ЗМІ зможуть 14 травня після відкритого тренування «Інгульця» у конференц-залі стадіону, а також у день матчу, 15 травня з 18.45 у касі стадіону з написом «Видача медіа-акредитацій» (каси з боку вул. В. Лобановського).

Акредитація на ХХІІ Конгрес ФФУ

17 травня о 12.00 у Запоріжжі розпочнеться ХХІІ Конгрес Федерації футболу України, який пройде у конференц-залі «Славутич-Арени». Для журналістів, які бажають узяти участь у висвітленні роботи конгресу, обов’язкова попередня акредитація.

Заявки необхідно надіслати на адресу електронної пошти [email protected] до 15.00 15 травня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини